design

Design to nasza fascynacja. Projektując rozwiązujemy problemy konsumentów i nadajemy kształt pomysłom. Biznes dzięki projektowaniu staje się innowacyjny i odnotowuje wzrost dochodów. Design to nie tylko wygląd - to także podejście do projektu skoncentrowane na rozwiązywaniu problemów i satysfakcji użytkownika.

01. klucz

spójny klucz wizualny

Projektując strony internetowe, aplikacje czy materiały na kampanię reklamową zawsze dbamy o spójność graficzną. Marki posiadają identyfikacje wizualne, dzięki którym są rozpoznawalne i zapamiętywalne. Nasze projekty są zawsze spójne i projektowane konsekwentnie według raz ustalonych założeń estetycznych. O kluczu wizualnym decydują nie tylko rozwiązania graficzne, ale również odpowiednio dobrane zdjęcia.

02. testowanie

projektowanie to ciągłe udoskonalanie

Prototypowanie i testowanie produktu to bardzo ważny etap procesu projektowego. Dowiadujemy się czy nasze rozwiązania spełniają oczekiwania użytkownika i klienta. Tworzone przez nas produkty są zawsze dopracowane w najdrobniejszym detalu, ale projektowanie to proces ciągły. Zawsze słuchamy co mają do powiedzenia użytkownicy i odpowiadamy na ich potrzeby systematycznie udoskonalając aplikacje i strony internetowe.

03. design thinking

nie tylko wygląd, design to sposób myślenia

Design to nie tylko widoczna część graficzna projektu, to także sposób pracy. W projektowaniu stosujemy metodykę Design Thinking, którą na przestrzeni lat dopasowaliśmy do naszych własnych potrzeb. Podczas tworzenia produktów, zawsze stawiamy użytkownika w centrum. Projektujemy rozwiązania, które są odpowiedzią na realne problemy. Doświadczenie użytkownika jest dla nas najważniejsze.