technologia

Jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami i zmianami na rynku digitalowym. Nasz zespół deweloperów dobierze odpowiednie narzędzia i technologie tak, aby odpowiadały wymaganiom projektu. Zawsze stawiamy na szybkość i bezpieczeństwo każdej realizacji.

01. kompetencje

wybieramy najlepszą technologię do projektu

Zespół naszych deweloperów jest w projekcie od samego początku. Tworząc daną realizację wybieramy najlepszą technologię do wdrożenia ustalonych założeń. Nasi specjaliści od frontendu podpowiedzą czy lepiej wybrać Angular czy React.js do zaprogramowania aplikacji webowej. W przypadku strony internetowej korzystamy z najnowszych technologii frontendowych dbając o jej optymalizację i szybkość działania. Nasz kod jest zawsze testowany i wielokrotnie sprawdzany przez najstarszych stażem programistów. Stosujemy komercyjny system do zarządzania treścią w projekcie (CRAFT CMS), którego prostota działania ułatwia pracę zarówno naszemu zespołowi deweloperów jak i klientowi.

02. testowanie

pracujemy według metodyki SCRUM

Dzięki zwinnemu programowaniu (agile) bardzo szybko mamy gotowy pierwszy zarys projektu do testowania. Nasza praca oparta jest na tygodniowych iteracjach, na których następuje podsumowanie prac oraz aktualizacja kolejnych funkcjonalności. Pracujemy na platformie JIRA, która umożliwia dynamiczną współpracę pomiędzy nami, a klientem. Na bieżąco widać postępy prac, oraz można komentować działania naszego zespołu deweloperów.

03. sklep internetowy

budujemy sklepy na platformie SHOPLO

Realizujemy projekty dowolnych aplikacji internetowych. Dzięki szerokim kompetencjom zespołu możemy zbudować w zasadzie każdy projekt. Podczas rozmowy z klientem ustalamy jakie są potrzeby i najoptymalniejsze sposoby ich realizacji. W przypadku większości zapytań o sklep internetowy, proponujemy gotowe rozwiązania, które są najlepszym rozwiązaniem dla małych i średnich firm. Korzystamy z platformy Shoplo, na której wdrażamy sklepy naszych klientów.

04. szkolenia

organizujemy szkolenia z programowania

Nasz zespół deweloperów prowadzi szkolenia z programowania, które odbywają się w naszej sali szkoleniowej na krakowskim podgórzu. Dzielimy się wiedzą ze społecznością zarówno na darmowych szkoleniach otwartych jak i płatnych. Organizujemy również kursy dla firm, na których doszkalamy kadrę pracowniczą. Więcej informacji o naszych szkoleniach można znaleźć na stronie naszej siostrzanej spółki PLEO method.