Kampanie internetowe

Obecność w internecie to aktualnie główne źródło komunikacji między klientem a marką. Wspieramy firmy budując i wdrażając ich strategie oraz kampanie online.

01. opis

strategia komunikacji

Budowa komunikacji to tak naprawdę budowa fundamentu tego, jak środowisko postrzegać będzie markę. Tutaj nie ma miejsca na improwizację. Dogłębnie analizujemy potrzeby marki oraz jej klientów. Precyzyjnie analizujemy każdy szczegół opierając się na badaniu konkurencji, briefie, rozmowie i analizie najmniejszych detali. Tworzymy zarówno strategie pojedynczych kampanii, jak i długoterminowe rozwiązania komunikacyjne.

monitoring sieci działań klienta oraz konkurencji za pomocą narzędzia Brand24

02. kampanie

kampanie

Niczym puzzle, składamy poszczególne elementy kampanii digitalowej. Wykorzystując szereg narzędzi, kreujemy spójny wizerunek marki w internecie. We współpracy z klientem, wdrażamy kampanie, aktualizujemy zmienne i raportujemy comiesięczne osiągnięcia. Internet jest zmianą, my tworzymy most między firmą a konsumentem.

fragment comiesięcznego raportu dla klienta zbierającego cyklicznie wszystkie istotne dane oraz ich analizę

03. kreacje

kreacje

Wyszukujemy najlepsze insighty, przy pomocy metodologii design thinking. Śledzimy nowości, kochamy innowacje. Kreatywność przekładamy na rozwiązania dla marek. Nasze pomysły są kompilacją wiedzy, doświadczenia, świeżości i fantazji.

kreacje kampanii facebookowej dla naszej siostrzanej spółki PLEO design.

04. zakres usług

Nie ograniczamy się do Facebooka. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie komunikuje się grupa odbiorców naszego klienta. Stawiamy na wartościowy content. W naszych kampaniach nie ma miejsca na bezsensowne aktualizacje. Wchodzimy w dialog z użytkownikami wykorzystując przemyślane kreacje i unikatowe teksty stworzone przez nasz zespół copywriterski.

Analizujemy, wdrażamy, testujemy. Budujemy rozwiązania reklamowe skrojone na miarę potrzeb klienta. W tym celu wykorzystujemy wszystkie dostępne na rynku platformy (Google Ads, Facebook Ads, Freshmail i inne). Na podstawie budżetu ustalonego wspólnie z klientem, tworzymy najefektowniejsze kampanie, których wynikami nieustannie się dzielimy.

Zoptymalizowana strona jest nie tylko o wiele bardziej wartościowa dla wyszukiwarki, przez co lepiej się pozycjonuje, ale też dla użytkownika, który szybciej odkrywa interesujące go treści. Wykonujemy analizę i audyt SEO oraz wdrożymy wyłonione przez nas poprawki.

Nasza praca to ciągła zmiana. Dlatego niezbędna jest ciągła analiza i interpretacja danych. Sprawdzamy ruch na stronie, śledzimy konwersje, monitorujemy działania użytkowników i konkurencji. Zbieramy informacje, analizujemy je i wyciągamy wnioski.

05. wartości
01
transparentność
02
zaangażowanie
03
kreatywność
04
analityka
nie owijamy w bawełnę. Mówimy wprost o plusach i minusach kampanii. Nasi klienci mają pełny wgląd do statystyk i kont reklamowych ich marki.
wkładamy całe serce w pracę nad kampanią. Z pełnym zaangażowaniem walczymy o każdą nową konwersję
dobra kampania musi przyciągać uwagę.kochamy zaskakiwać pięknem i i innowacją
marketing musi być mierzalny. Nieustannie badamy wyniki kampanii, wykonujemy testy, analizujemy rynek i wyciągamy wnioski

06. technologie

Sprawdzone i aktualne technologie

07. Metodyka pracy

Model Potrójny Diament

Tworząc kampanię korzystamy z narzędzi i metodyki Design Thinking. Zawsze stawiamy użytkownika w centrum procesu, aby nasze działania odpowiadały na realne problemy.

dowiedz się więcej
08. realizacje
09. liczby
0
lat na rynku
0 +
zaprojektowanych
stron internetowych
0 +
wykorzystywane
technologie frontendowe
0
osób
w zespole

10. współpraca

Rozpocznij współpracę z PLEO digital

Bądź tam, gdzie Twoi obecni i potencjalni klienci. Spotkaj się z nami aby wspólnie zacząć tworzyć obraz i komunikację Twojej firmy w internecie.

dowiedz się więcej