strony internetowe

Strona internetowa to usługa, która realizuje potrzeby jej użytkowników. To sposób prezentacji marki w internecie, jej wartości i wyróżniających ją cech. Projektujemy charakterystyczne strony internetowe - każda jest unikalna bo zawsze opowiada inną opowieść klienta.

01. empatia

doświadczenie użytkownika

Doświadczenie odwiedzającego stronę tworzy szereg czynników. Łatwość nawigacji oraz szybkość znajdowania informacji to podstawa, od której zaczynamy każdy projekt. Doświadczenie to także relacja nawiązywana z marką. Dlatego tak ważne jest wyrażenie za pomocą projektu graficznego oraz rozwiązań multimedialnych (zdjęcia, filmy, animacje) charakterystyki brandu.

Każda firma ma unikalną wartość, którą chce przekazać. To może być innowacyjna usługa, produkt lub komunikat. Na warsztatach z klientem szukamy tych wartości, które później wyróżniamy na stronie. Odpowiednie połączenie technologii i designu sprawia, że użytkownik zapamiętuje markę i chętniej korzysta z jej usług i produktów. Doświadczenie użytkownika jest dla nas najważniejsze.

menu ilustrujące zakres oferty marki Zaffiro

02. opowieść

twoja opowieść w internecie

Projektujemy strony w taki sposób, aby realizowały wszystkie założenia strategii marki. Nasze projekty są zawsze unikalne, ponieważ nie ma dwóch takich samych firm. Struktura strony (UX) oraz jej interfejs (UI) to zawsze reprezentacja wartości marki i jej cech charakterystycznych. Dlatego tak ważny jest spójny klucz wizualny możliwy dzięki autorskim zdjęciom, dedykowanym dla marki komunikacie słownym i dbaniu o najdrobniejszy detal.

autorska animowana grafika dla Amage Systems

03. zakres usług

Proces tworzenia strony internetowej mamy zaplanowany według metodyki design thinking i scrum. Pracę rozpoczynamy od spotkania z klientem i spisania ogólnych założeń projektu. W kolejnym etapie planujemy warsztaty, na których za pomocą narzędzi design thinking poznajemy markę oraz ogólne ramy projektu. Planujemy cały projekt, a następnie realizujemy część graficzną. W kolejnym kroku przechodzimy do części deweloperskiej, gdzie za pomocą podejścia Scrum wdrażamy projekt.

Na podstawie zebranych informacji od klienta i jego użytkowników oraz odwołując się do przeprowadzonego researchu, tworzymy architekturę strony. Projektujemy funkcjonalności oraz “drzewko strony” w formie szkicu. Powstaje makieta, którą umieszczamy w internecie do przetestowania przez naszego klienta i potencjalnych użytkowników strony.

W oparciu o projekt identyfikacji wizualnej marki oraz architekturę informacji powstaje projekt graficzny strony. Najpierw przygotowujemy stronę główną, a na jej podstawie powstają pozostałe podstrony. Projektujemy grafikę nie tylko na wersję laptopowe, ale również na co najmniej 2 rozdzielczośći mobilne: tablet i komórkę. Nasi projektanci zawsze dbają o czystość i funkcjonalność designu.

Gotowy projekt graficzny otrzymują nasi deweloperzy. Dbając o każdy szczegół wdrażają stronę dostosowaną do każdej rozdzielczości. (Responsive Web Design). Projekt jest testowany na najważniejszych przeglądarkach. Całość strony jest w pełni edytowalna dzięki naszemu systemowi do edycji treści CRAFT CMS.
Nie korzystamy z pomocy zewnętrznych deweloperów, ponieważ doświadczenie nauczyło nas, że najlepsze efekty i zaangażowanie osiągamy pracując razem w jednym miejscu

Gotową stronę możemy umieścić na naszym serwerze lub na hostingu dostarczonym przez klienta. Po oddaniu projektu opiekujemy się nim rozwijając kolejne moduły, odpowiadając na nowe potrzeby użytkowników czy dodając nowe elementy graficzne.

04. wartości
01
unikalność
02
doświadczenie użytkownika
03
mobilność
04
technologia
Ne korzystamy z gotowych modułów, każda nasza realizacja jest inna
Używamy designu i technologii, aby odpowiedzieć na potrzeby użytkowników.
Każda nasza strona jest zaprojektowana w technologii Responsive Web Design
Wybieramy technologię do wymagań projektu, zawsze najbardziej optymalną.

05. jak pracujemy?

Narzędzia i technologie, których używamy.

Nasz zespół projektowy korzysta głównie z pakietu Adobe. Architekturę informacji projektujemy w Adobe XD, a projekt graficzny w Adobe Photoshop. Przy opracowywaniu animacji wspomagamy się Adobe After Effects. W zespole posiadamy specjalistów od programowanie front-endu oraz back-endu. Nasze kompetencje pozwalają zrealizować w zasadzie dowolny projekt.

06. System CMS

Zarządzanie treścią: CRAFT CMS

W procesie tworzenia strony internetowej biorą udział specjaliści od UX, projektanci graficzni, deweloperzy i oczywiście klient. Zawsze podstawową jest zadowolenie odwiedzającego stronę. To dla niego projektujemy przyjazne rozwiązania i kierujemy komunikat.

W PLEO chcemy ułatwić pracę wszystkim, administratorom strony i deweloperom również! Bardzo długo szukaliśmy CMSa, który spełni oczekiwania wszystkich i tak trafiliśmy na CRAFT CMS. Po wieloletniej pracy na WordPressie, cały nasz zespół odetchnął z ulgą. Prostota obsługi i przyjemność kodowania sprawia, że przy każdym projekcie oszczędzamy mnóstwo czasu.

07. metodyka pracy

design
thinking
scrum

Design thinking
+ scrum

W naszym zespole znajdują się projektanci i deweloperzy. Stworzyliśmy metodykę pracy, która łączy ich kompetencje. W procesie tworzenia strony internetowej korzystamy z połączenia design thinking i scrum.

czytaj więcej
08. realizacje
09. liczby
0
lat na rynku
0 +
zaprojektowanych
stron internetowych
0
najszybsza technologia GATSBY
0
osób
w zespole

10. współpraca

Zbuduj z nami swoje miejsce w internecie

Chcesz abyśmy zaprojektowali i wdrożyli Twoją stronę internetową? Przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do nas. Wspólnie zastanowimy się nad Twoimi potrzebami.

dowiedz się więcej